O firmie

Zapewniamy

1 Materiały i akcesoria dachowe
Dachówka ceramiczna, blachodachówka, orynnowanie i inne.

2 Usługi dekarskie i ciesielskie
Krycie dachów, remonty dachów, montaż okien dachowych itp.

3 Transport i wycena Gratis.
Darmowa wycena, transport w Warszawie i okolicy gratis!

Misja firmy

firma

Firma DACH BUD to kilkuosobowy zespół fachowców powstały na bazie umiejętności, wiedzy i doświadczeń zdobytych przez poszczególnych jego członków, od lat działających w branży budowlanej. Tak dobrany zespół specjalistów stanowi solidną konkurencję dla firm z branży dekarskiej i budowlanej.

Nasza specjalizacja to profesjonalne usługi dekarskie – krycie dachów, remonty dachów, podbitka, więźba dachowa itp. Aby zapewnić Klientom kompleksowe usługi dekarskie w atrakcyjnej cenie uruchomiliśmy również sprzedaż materiałów pokryciowych – dachówka, blachodachówka, gonty a także orynnowanie i okna dachowe. Na wykonane przez nas usługi i użyte w tym celu materiały udzielamy gwarancji.

W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie Klientów. Stawiamy przede wszystkim na obsługę kompleksową od zakupu aż po montaż. Sprzedaż dachówki, blachodachówki i innych materiałów budowlanych nie jest celem samym w sobie a jedynie środkiem do zdobycia zadowolonego Klienta, któremu zamontujemy nowy lub wyremontujemy już istniejący dach.

Z naszych doświadczeń wynika, że drga do zadowolenia klienta zaczyna się od profesjonalnego doradztwa technicznego i rzetelnej obsługi a kończy na fachowym i profesjonalnym montażu wykonanym szybko i sprawnie. Stosowanie się do tych zasad sprawia że tak wielu klientów jest zadowolonych z naszych usług.

to top