Gonty bitumiczne

Gonty bitumiczne, określane również jako dachówki bitumiczne są pasami zmodyfikowanej papy asfaltowej, powycinanej w różnego rodzaju kształty od prostokątów poprzez trójkąty i trapezy, aż po sześciokąty. Ze względu na swoje walory – niewielkie wymiary i duża elastyczność, polecane są przede wszystkim w przypadku stromych, mocno skomplikowanych i łamanych dachów.

Aktualnie produkowane gonty bitumiczne charakteryzują się dużą trwałością i estetyką, są samoprzylepne, łatwe w montażu i nie generują wiele odpadów. Takie cechy gontów bitumicznych sprawiają, że są one godnym rozważenia rodzajem pokryć dachowych, zwłaszcza gdy uwzględnimy ich rozsądną cenę.

ProducentOferta
katepal
Produkowane w Finlandii od 50 lat gonty bitumiczne Katepal to wysokiej jakości produkty charakteryzujące się uniwersalnością, trwałością i łatwością montażu. Bogata kolorystyka i bardzo dobra opinia nabywców przyczyniają się do dużej popularności gontów bitumicznych Katepal.
ProducentOferta
isola
Produkowane w Norwegii od 60 lat gonty bitumiczne Isola przetestowane w wymagających warunkach atmosferycznych Norwegii. Łatwe w transporcie i łatwe w montażu gonty bitumiczne Isola charakteryzują jeszcze bardzo mocne pola samoklejące, które gwarantują szczelność i odporność nawet na sztormowy wiatr.
ProducentOferta
technonicol
Dachówki bitumiczne Techno Nicol znajdują zastosowanie jako pokrycia dachowe domów mieszkalnych i budynków przemysłowych. Pokrycie posypką bazaltową chroni gonty bitumiczne przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Comments are closed.

to top