Systemy rynnowe

Niezbędnym elementem każdego budynku jest system rynnowy, którego zadaniem jest prawidłowy odbiór wody z dachu. Na prawidłowo wykonany system rynnowy składa się wiele różnego rodzaju elementów od samej rynny poprzez różnego rodzaju kształtki aż po uszczelki. Dopiero zestaw prawidłowo dobranych i połączonych elementów możemy określić mianem systemu rynnowego.
W zależności od potrzeb producenci oferują rynny różnych rozmiarów – od małych, przeznaczonych do montażu na małych budynkach poprzez rynny średniej wielkości, nadające się do większości standardowych budynków mieszkalnych aż po rynny dużej szerokości z przeznaczeniem do dużych obiektów jak np. hale przemysłowe, magazyny itp.
Rynny wykonywane są z różnych materiałów, a najczęściej spotykane są rynny pcv, aluminiowe i stalowe. Duża gama kolorów i rodzajów rynien dostępnych na rynku sprawia że nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem rynny do swoich potrzeb.

ProducentOferta
bryza
Elegancja, klasyczne kształty, łatwość montażu, łączenie na uszczelki w połączeniu z szeroką gamą kolorów i czterema różnymi rozmiarami, zadowolą nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy rynien. BRYZA to kompletny system rynnowy, w skład którego wchodzą rynny o przekroju półokrągłym o czterech różnych średnicach 75, 100, 125, 150 mm, zespół kształtek oraz rur spustowych w trzech średnicach Ø 63, Ø 90, Ø 110. Dostępne w kolorach białym, brązowym, czerwonym, grafitowym, ceglastym, zielonym.
ProducentOferta
marley
Rynny Marley to 10 lat gwarancji na systemy rynnowe PVC i 50 lat gwarancji na systemy rynnowe z aluminium. Estetyczny wygląd, trwałe materiały, łatwość montażu i trwałość barw czynia ofertę firmy Marley niezwykle atrakcyjną.
ProducentOferta
lindab
Stalowy system rynnowy Rainline charakteryzuje się trwałością, łatwością dopasowania i szybkością montażu. System został opracowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów, a dzięki swoim właściwościom system Rainline stał dla niektórych oczywistym wyborem. System rynnowy Rainline jest niezwykle trwały i zapewnia wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Zapomnij o korozji czy przeciekaniu.
ProducentOferta
kanion
Rynny Kanion to system rynnowy, który powstał przy współpracy z dekarzami i instalatorami, którym zawdzięcza oryginalne wzornictwo, elegancję i estetykę. System rynnowy Kanion to połączenie elegancji z wysoką efektywnością odprowadzania wody.
ProducentOferta
plastmo
W ofercie systemy rynnowe PCV oraz metalowe systemy rynnowe. Od ponad ćwierć wieku firma z powodzeniem rozwiązuje problem skutecznego odprowadzania wody z dachu.
ProducentOferta
plannja
System rynnowy Siba wytwarzany jest ze stalowej blachy ocynkowanej lub blach aluminiowych, pokrytych dodatkowymi powłokami ochronnymi, zabezpieczającymi trwale rynny przed korozją. Wysoka jakość materiałów gwarantuje zachowanie dużej odporności na odkształcenia mechaniczne i termiczne.

Comments are closed.

to top